ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
86020, Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Заводська, 2
Керівник
Науменко Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ00183704
Дата реєстрації19.10.1995
Дата оновлення04.02.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 00183704.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» є Науменко Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Заводська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах