ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. Маркса, 8
Телефони
Керівник
Дашевська Лариса Валеріївна
Код ЄДРПОУ00183851
Дата реєстрації06.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 00183851.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Дашевська Лариса Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Селидове, вул. Маркса, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах