МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
86501, Донецька обл., м. Сніжне, вул. Леніна, 39
Телефони
Керівник
Димов Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ00183874
Дата реєстрації28.05.1999
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00183874.

Керівником підприємства «МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Димов Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Сніжне, вул. Леніна, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ М. СНІЖНОГО ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах