ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ

Контакти

Юридична адреса
85322, Донецька обл., м. Мирноград, вул. Курська, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Книшева Наталія Валентинівна
Бухгалтер
Махиня Катерина Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00183880
Дата реєстрації15.04.1998
Дата оновлення14.07.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ» присвоєно код 00183880.

Керівником підприємства «ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ» є Книшева Наталія Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ» — Донецька обл., м. Мирноград, вул. Курська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДП УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ З ВИДОБУТКУ ВУГІЛЛЯ КРАСНОАРМ»
Поділіться інформацією в соцмережах