ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
86000, Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Орджонікідзе, 147
Телефони
Керівник
Іщенко Лариса Іванівна
Код ЄДРПОУ00183928
Дата реєстрації14.11.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 00183928.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Іщенко Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Орджонікідзе, 147.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЯСИНУВАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах