ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ

Контакти

Юридична адреса
47003, Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Шевченка, 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сопронюк Галина Євгенівна
Бухгалтер
Мельник Ганна Йосипівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00185229
Дата реєстрації08.04.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ» присвоєно код 00185229.

Керівником підприємства «ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ» є Сопронюк Галина Євгенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ» — Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Шевченка, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРНОПІЛЬТУРИСТ, ДОЧП-КРЕМЕНЕЦЬКЕ БЮРО ПОДОРОЖЕЙ ТА ЕКСКУРСІЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЗАТ ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ»
Поділіться інформацією в соцмережах