КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП

Контакти

Юридична адреса
39614, Полтавська обл., м. Кременчук, бул. Пушкіна, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ясногородська Людмила Іванівна
Бухгалтер
Боришполець Анжеліка Анатоліївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ00185465
Дата реєстрації09.09.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП» присвоєно код 00185465.

Керівником підприємства «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП» є Ясногородська Людмила Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП» — Полтавська обл., м. Кременчук, бул. Пушкіна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ХУДОЖНІЙ САЛОН СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах