КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Грінченка, 7, к. 17
Телефони
Керівник
Жежерін Вадим Борисович
Код ЄДРПОУ00185637
Дата реєстрації20.01.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00185637.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» є Жежерін Вадим Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Грінченка, 7, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах