РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6
Керівник
Пасічник Микола Петрович
Код ЄДРПОУ00185672
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 00185672.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» є Пасічник Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ» — м. Рівне, вул. Лермонтова, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах