ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”

Контакти

Юридична адреса
51412, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Тернівська, 21
Керівник
Левченко Олександр Іванович
Бухгалтер
Задорожна Любов Тихонівна
Кількість співробітників29 чел.
Код ЄДРПОУ00186022
Дата реєстрації14.03.2001
Дата оновлення01.02.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”» присвоєно код 00186022.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”» є Левченко Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Тернівська, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ”ВУГЛЕІЗОТОП”»
Поділіться інформацією в соцмережах