ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП

Контакти

Адреса
61002, м. Харків, вул. Сумська, 60
Керівник
Рудика Віктор Іванович — директор
Бухгалтер
Стрілець Надія Миколаївна

Продукція, послуги

Послуги:
Розробка проектной документації для будівництва та реконструкції КХП. Установка сухого гасіння коксу. Проектування та інжинирінгові послуги для коксохімічної промисловості. Устаткування та обладнання для коксових печей.

Інформація про компанію

Основними видами його продукції є комплексна проектно-кошторисна документація: техніко-економічні обґрунтування інвестицій, проекти, робоча документація для нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення об’єктів коксохімічної промисловості. Це єдиний в Україні і СНД інститут, який комплексно розробляє проектну до-кументацію для всіх підприємств галузі.

По проектній документації інституту ”Гипрококс” споруджено 59 коксохімічних підприємств потужністю від 290 до 7600 тис.т валового коксу на рік. Серед них 34 коксохімічних підприємства в Україні, Росії та Казахстані і 25 - в Алжирі, Болгарії, Боснії-Герцоговині, Угорщині, Єгипті, Індії, Іра-ні, Китаї, Нігерії, Пакистані, Північній Кореї, Польщі, Румунії, Словаччині, Туреччині, Фінляндії, Чехії.
Технологічні розробки інституту відповідають світовому рівню. Про їх конкурентоспромож-ність свідчить продаж закордонним фірмам понад 50 ліцензій та ”ноу-хау” на коксові батареї з печами великого об’єму, установки сухого гасіння коксу та вибіркове подрібнення вугільної шихти.

Запроектовані коксові батареї оснащуються сучасними засобами механізації, автоматизації та охорони навколишнього середовища від шкідливих викидів і характеризуються великою кількістю типорозмірів коксових печей з камерами різного об’єму та потужністю від 490 до 1140 тис.т на рік. А установки сухого гасіння коксу дозволяють отримувати з кожної тонни згашеного коксу до півтони пари високих параметрів, забезпечують захист навколишнього середовища, поліпшують умови праці, підвищують якість коксу і зменшують його витрати в доменних печах у порівнянні з коксом мокрого гасіння. В Україні, Росії, Казахстані експлуатується більше 20 установок сухого гасіння кок-су, а також 16 установок в Японії, Індії, Китаї, Фінляндії, Туреччині, Угорщині, Німеччині та інших країнах.

Вища організація

Міністерство промислової політики України

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00188334
Рік заснування
1929
Кількість співробітників550 чел.
Дата реєстрації20.12.1991
Дата оновлення11.11.2020

Графік роботи

Понеділок:
07:15 — 16:00
Вівторок:
07:15 — 16:00
Середа:
07:15 — 16:00
Четвер:
07:15 — 16:00
П'ятниця:
07:15 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП» присвоєно код 00188334.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП» є Рудика Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП» — м. Харків, вул. Сумська, 60.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП» офіційний сайт: https://www.giprokoks.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах