ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ

Адреса
50079, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Телефоны

Продукція, послуги

Агломерат залізорудний / Воронки господарські / Ворота металеві / Місткості для рідин / Концентрат залізорудний / Кришки для консервації / Кришки поліетиленові / Пробки поліетиленові / Тази / Щебінь / Окатиші /
Лікувально-діагностичні послуги

Інформація про компанію

ПрАТ «Північний ГЗК» входить до Групи Метінвест — найбільшої приватної компанії України, гірничо-металургійні підприємства якої об’єднані в єдиний виробничо-збутової цикл — від видобутку вугілля і руди до продажу металу.

На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти 14,2 млн. тонн концентрату і близько 9 млн. тонн окатишів. Сировинною базою підприємства є великі родовища залізистих кварцитів, які розробляються Первомайським і Анновским кар’єрами, загальні промислові запаси яких становлять 2 943 млн. тонн мінеральних ресурсів.

На комбінаті впроваджено сучасні технології, зокрема автоматизована система управління технологічними процесами, а також система управління ресурсами SAP for mining. Успішно експлуатуються в кар’єрах комбінату система контролю навантаження і супутникового позиціонування GPS на технологічному автомобільному і залізничному транспорті, система планування гірничих робіт GemCom.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00191023
Керівник
Скачков Андрій Анатолійович — генеральний директор
Бухгалтер
Гоян Наталія Володимирівна
Рік заснування
1963
Кількість співробітників6150 чел.
Дата реєстрації28.10.1996
Дата оновлення31.05.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» присвоєно код 00191023.

Керівником підприємства «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» є Скачков Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ» офіційний сайт: https://sevgok.metinvestholding.com/ua

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
50079, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах