УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ

Контакти

Юридична адреса
87547, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 177а
Керівник
Євдокимов Олександр Миколайович — генеральний директор
Бухгалтер
Дворніченко Тетяна Іванівна

Продукція, послуги

Водозабір, Підготовка питної та технічної води, Розробка та здійснення заходів з охорони від забруднення водних джерел і територій санітарної охорони, Лабораторний контроль якості води, Подача води по магістральних трубопроводах

Рекламна інформація

Вода Донбасу - комунальне підприємство, яке забезпечує подачу води в Донеччині.

Вода є джерелом життя для всіх організмів на Землі, в тому числі і людини. А основа життєдіяльності міста та застава його здорового майбутнього - нормально працюючі системи водопостачання та водовідведення.

Постачання жителів Донбасу чистою питною водою хорошої якості і в необхідній кількості - одна з основних задач організації. Водоочисні споруди є важливою складовою інфраструктури міста. Устаткування водопровідних комплексів забезпечує повне очищення води, якість якої на виході з водопровідних очисних споруд відповідає діючим санітарним нормативам.

Інший важливий напрямок діяльності організації - це водовідведення. Комплекс інженерних споруд і санітарних заходів забезпечує своєчасний збір стічних вод від населення і промислових підприємств, транспортування і очищення цих вод.

За свою довгу історію водоканал ріс і розвивався відповідно до потреб споруджуваного міста, його жителів. Нове XXI століття поставило перед підприємством нові завдання, пов’язані із заміною морально застарілого і зношеного обладнання, автоматизацією технологічних процесів, впровадження нових технологій в процесі виробництва і забезпеченням безпечної роботи всіх інженерних систем.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваВОДА ДОНБАСУ, КОМПАНІЯ, КП
Код ЄДРПОУ00191678
Дата реєстрації17.11.2003
Дата оновлення11.11.2020
Рік заснування
1930
Кількість співробітників11073 чел.

Графік роботи

Понеділок:
07:30 — 16:30
Вівторок:
07:30 — 16:30
Середа:
07:30 — 16:30
Четвер:
07:30 — 16:30
П'ятниця:
07:30 — 16:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОДА ДОНБАСУ, КОМПАНІЯ, КП» присвоєно код 00191678.

Керівником підприємства «ВОДА ДОНБАСУ, КОМПАНІЯ, КП» є Євдокимов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОДА ДОНБАСУ, КОМПАНІЯ, КП» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 177а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВОДА ДОНБАСУ, КОМПАНІЯ, КП» офіційний сайт: http://www.donvoda.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах