УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ

Контакти

Юридична адреса
87547, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 177а
Керівник
Євдокимов Олександр Миколайович — генеральний директор
Бухгалтер
Дворніченко Тетяна Іванівна

Продукція, послуги

Водозабір, Підготовка питної та технічної води, Розробка та здійснення заходів з охорони від забруднення водних джерел і територій санітарної охорони, Лабораторний контроль якості води, Подача води по магістральних трубопроводах

Інформація про компанію

Вода Донбасу - комунальне підприємство, яке забезпечує подачу води в Донеччині.

Вода є джерелом життя для всіх організмів на Землі, в тому числі і людини. А основа життєдіяльності міста та застава його здорового майбутнього - нормально працюючі системи водопостачання та водовідведення.

Постачання жителів Донбасу чистою питною водою хорошої якості і в необхідній кількості - одна з основних задач організації. Водоочисні споруди є важливою складовою інфраструктури міста. Устаткування водопровідних комплексів забезпечує повне очищення води, якість якої на виході з водопровідних очисних споруд відповідає діючим санітарним нормативам.

Інший важливий напрямок діяльності організації - це водовідведення. Комплекс інженерних споруд і санітарних заходів забезпечує своєчасний збір стічних вод від населення і промислових підприємств, транспортування і очищення цих вод.

За свою довгу історію водоканал ріс і розвивався відповідно до потреб споруджуваного міста, його жителів. Нове XXI століття поставило перед підприємством нові завдання, пов’язані із заміною морально застарілого і зношеного обладнання, автоматизацією технологічних процесів, впровадження нових технологій в процесі виробництва і забезпеченням безпечної роботи всіх інженерних систем.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00191678
Рік заснування
1930
Кількість співробітників11073 чел.
Дата реєстрації17.11.2003
Дата оновлення11.11.2020

Графік роботи

Понеділок:
07:30 — 16:30
Вівторок:
07:30 — 16:30
Середа:
07:30 — 16:30
Четвер:
07:30 — 16:30
П'ятниця:
07:30 — 16:30
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ» присвоєно код 00191678.

Керівником підприємства «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ» є Євдокимов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 177а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ» офіційний сайт: http://www.donvoda.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРПРОМВОДЧОРМЕТ, ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЗОВНІШНЬОМУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОМУ ВОДОПОСТАЧАННЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах