УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, пл. Леніна, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Леонов Олег Іванович
Бухгалтер
Некрасова Лариса Григорьевна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ00193016
Дата реєстрації13.12.2001
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП» присвоєно код 00193016.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП» є Леонов Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП» — м. Дніпро, пл. Леніна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТРЕСТ КОМПЛЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЇ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах