ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП

Адреса
61166, м. Харків, просп. Науки, 25

Продукція, послуги

- Фармацевтичні субстанції (активні фармацевтичні інгридієнти);
- Люмінори;
- Робочі рідини для дифузійних форвакуумних насосів;
- Сцинтилятори та сцинтиляційні матеріали;
- Замовні хімічні реактиви;
- Сировину для вирощування монокристалів;
- Консерванти та стабілізатори;
- Піногасник для цукрової промисловості.

Інформація про компанію

Завод хімічних реактивів має більш ніж 80-ти річну історію. Його місією є втілення знань та потенціалу співробітників у лікарські засоби, що створюються для блага суспільства та для блага кожної окремої людини.

Крім вищезгаданої продукції, підприємство займається розробкою технологій виробництва фармацевтичних субстанцій методом органічного синтезу.
Лабораторії відділу технічного контролю при підтвердженні якості продукції використовують сучасні хімічні та фізико-хімічні методи контролю та пройшли атестацію в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00205096
Керівник
Вінниченко Тарас Юрійович — директор
Бухгалтер
Перекрест Юлія Євгеніївна
Рік заснування
1934
Кількість співробітників239 чел.
Дата реєстрації27.01.1995
Дата оновлення20.01.2022

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:30
Вівторок:
08:00 — 16:30
Середа:
08:00 — 16:30
Четвер:
08:00 — 16:30
П'ятниця:
08:00 — 16:30
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» присвоєно код 00205096.

Керівником підприємства «ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» є Вінниченко Тарас Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» — м. Харків, просп. Науки, 25.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП» офіційний сайт: http://www.zhr.kharkov.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61166, м. Харків, просп. Науки, 25
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАВОД ХІМІЧНИХ РЕАКТИВІВ, НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах