ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ХІМРЕАКТИВІВ, ПРЕПАРАТІВ ТА ВИСОКОЧИСТИХ РЕЧОВИН

Адреса
61072, м. Харків, просп. Леніна, 60а
Факс

Продукція, послуги

Послуги: Інжиніринг по фармацевтиці / Наукові фундаментальні і прикладні дослідження по ветеринарії / Наукові фундаментальні і прикладні дослідження по фармацевтиці

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00206300
Дата реєстрації30.11.2005
Дата оновлення15.07.2016
Керівник
Денисюк Андрій Григорович
Бухгалтер
Сєрая Алла Матвіївна
Кількість співробітників50 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ХІМРЕАКТИВІВ, ПРЕПАРАТІВ ТА ВИСОКОЧИСТИХ РЕЧОВИН» присвоєно код 00206300.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ХІМРЕАКТИВІВ, ПРЕПАРАТІВ ТА ВИСОКОЧИСТИХ РЕЧОВИН» є Денисюк Андрій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ХІМРЕАКТИВІВ, ПРЕПАРАТІВ ТА ВИСОКОЧИСТИХ РЕЧОВИН» — м. Харків, просп. Леніна, 60а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61072, м. Харків, просп. Леніна, 60а
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ПІДПРИЄМСТВ ХІМРЕАКТИВІВ, ПРЕПАРАТІВ ТА ВИСОКОЧИСТИХ РЕЧОВИН»
Поділіться інформацією в соцмережах