ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
86108, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Лихачова, 60
Фактична адреса
86000, Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Артема, 31
Телефони

Продукція, послуги

- Обладнання для проходки відкатних штреків, підготовчих виробок при розробці родовищ корисних копалин і при проходці тунелів цивільного будівництва в умовах міської забудови.
- Дробильно-і пневмозакладочние комплекси, стовбурові вантажні машини, уніфіковані бурильні установки, опрокідователі вагонеток та інше обладнання.
- Щитові комплекси, в тому числі кесонного типу, з різними видами виконавчих органів (екскаваторний роторний, шарошечний), діаметром від 1,8 до 5,6 м.

Рекламна інформація

Ясинуватський машинобудівний завод - українське виробниче підприємство, яке займається виробництвом прохідницької техніки.

Завод пропонує продукцію з таких категорій:

• Комбайни прохідницькі. Прохідницьке обладнання, яке надає Ясинуватський машинобудівний завод, призначене для проходки відкотних штреків, підготовчих виробок при розробці та експлуатації родовищ.
• Різне гірничошахтне обладнання. Дробильнозакладочні і пневмозакладочні комплекси, вантажні машини стволового типу і безліч іншого гірничошахтного обладнання виробляє дана компанія.
• Комплекси тунелепрохідницькі.

З огляду на унікальність даної продукції, завод виготовляє тунелепрохідницькі комплекси за індивідуальними замовленнями з урахуванням всіх потреб клієнта. Також завод має можливість проведення ремонту щитів.

Вкрай важливою причиною нашого успіху є гнучкість в підході і індивідуальна робота з кожним замовником. Це виражається і в технічних вимогах на кожен виріб, і в політиці ціноутворення, і в умовах оплати.

Не останню роль відіграє і бездоганне виконання зобов’язань по гарантійному обслуговуванню нашої продукції. Ми завжди розраховуємо на плідну і довгострокову співпрацю.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00211197
Дата реєстрації10.01.1995
Дата оновлення16.06.2021
Рік заснування
1947
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» присвоєно код 00211197.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ» офіційний сайт: http://www.jscymz.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯСИНУВАТСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах