УКРГІПРОТЯЖМАШ

Адреса
61068, м. Харків, просп. Московський, 151
Факс

Продукція, послуги

Послуги: Наукові фундаментальні і прикладні дослідження по теплових і енергетичних технологіях

Рекламна інформація

УКРГІПРОТЯЖМАШ – єдина в Україні установа, яка займається створенням проектно-кошторисної документації на реконструкцію, будівництво та технічне переоснащення підприємств транспортного машинобудування, а також важкого машинобудування.

При створенні документа, ми піклуємося про включення в проектно-кошторисну документацію наступних блоків:

• Технологічні і архітектурні рішення, що застосовуються при будівництві.
• Інженерно-технічне оснащення об’єктів.
• Конструктивні особливості побудови з додатком обґрунтувань.

Розробка проектної і робочої документації - це два головних етапи проектування. В якості складання даних документів полягає суть проекту, що обґрунтовує доцільність його реалізації. Тому наша робота дуже важлива.

Розробка проектної і робочої документації - це основний напрямок діяльності УКРГІПРОТЯЖМАШ. Ми працюємо на ринку проектних послуг вже більше двадцяти років. За ці роки ми напрацювали багатющий досвід, що дозволяє виконувати найскладніші завдання що потребують особливого підходу. Репутація надійної компанії дозволяє нам співпрацювати з клієнтами найвищого рівня.

У нашому портфоліо зібрані окремі приклади проектів, створених фахівцями нашої установи. Ми пишаємося нашими роботами і з радістю знайомимо з ними наших замовників.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ЗАВОДІВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ДП
Код ЄДРПОУ00212630
Дата реєстрації04.03.2004
Дата оновлення24.09.2019
Керівник
Ситник Оксана Богданівна — директор
Бухгалтер
Щербак Ольга Володимирівна
Рік заснування
1928
Кількість співробітників43 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ЗАВОДІВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ДП» присвоєно код 00212630.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ЗАВОДІВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ДП» є Ситник Оксана Богданівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ЗАВОДІВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ДП» — м. Харків, просп. Московський, 151.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ ЗАВОДІВ ВАЖКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ДП» офіційний сайт: http://www.ugtm-proekt.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61068, м. Харків, просп. Московський, 151
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРГІПРОТЯЖМАШ»
Поділіться інформацією в соцмережах