УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД

Адреса
61001, м. Харків, вул. Іскринська, 37
Телефони

Продукція, послуги

Продукція: Вібратори для навантажувально-розвантажувального устаткування / Генератори эл. для рухомого складу / Насоси / Електродвигуни / Послуги: По виготовленню ливарних форм

Рекламна інформація

Виробничі потужності.
В даний час виробничі потужності заводу дозволяють випускати до 50 000 штук електротехнічних виробів на місяць. Високий технічний і технологічний рівень продукції, що випускається забезпечує ВАТ ”ХЕЛЗ” Укрелектромаш ”своєчасно проведена модернізація виробництва.
Вся продукція виготовляється на високопродуктивному вітчизняному та імпортному обладнанні виробництва Італії, Німеччини, Швейцарії, Японії, із застосуванням сучасних технологічних процесів.
Підприємство має замкнутий цикл виробництва продукції, що складається з: штампувального, ливарного (лиття кольорових металів під тиском і в кокіль), механічного, обмотувального, складального, фарбувального, випробувального і пакувального виробництв.
Власний інструментальний ділянка забезпечує проектування та виготовлення всієї необхідної технологічної оснастки: штампів, прес-форм, спеціального ріжучого і вимірювального інструменту та пристроїв. Завдяки цьому, ВАТ ”ХЕЛЗ” Укрелектромаш ”має незаперечну конкурентну перевагу у виконанні складних замовлень на виробництво електродвигунів спеціального виконання.
Підприємство також має у своєму розпорядженні власної науковою базою - спеціальним конструкторським бюро, що є головною організацією по сертифікації та типовим випробуванням не тільки в Україну, а й в країнах СНД і Балтії.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00213799
Дата реєстрації23.06.2007
Дата оновлення14.10.2020
Керівник
Козлов Ігор Валерійович — генеральний директор
Бухгалтер
Бикова Олена Юріївна
Кількість співробітників145 чел.

Реквізити

Банк
АКБ ”Факторiал-Банк”

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД» присвоєно код 00213799.

Керівником підприємства «УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД» є Козлов Ігор Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД» — м. Харків, вул. Іскринська, 37.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД» офіційний сайт: http://helz.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61001, м. Харків, вул. Іскринська, 37
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРЕЛЕКТРОМАШ, ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах