ВАТРА-УКР, ТОВ

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21
Факс

Продукція, послуги

Прилади освітлювальні / Апарати пускорегулюючі / Арматура освітлювальна / Підвіски однолампові / Прожектори / Світильники вибухозахищені

Рекламна інформація

ВАТ Ватра охоплює широку номенклатуру розробки і виготовлення світлотехніки, яка включає майже всі сфери застосування, а саме:
     Вибухозахищені освітлювальні прилади (ОП) для освітлення вибухонебезпечних об’єктів газової, хімічної, нафтопереробної промисловості, а також вугільних шахт.
     Загальнопромислові ВП для освітлення виробничих приміщень практично всіх промисловості, з різними видами джерел світла, для експлуатації в приміщеннях з нормальними і умовами навколишнього середовища.
     Прожекторне освітлення. В основному це унікальні високоефективні параболокруговие і Параболоциліндричні прожектори для освітлення відкритих і закритих спортивних споруд, які забезпечують можливість точної кольоропередачі по телебаченню, а також гамма прожекторів з високоінтенсивними джерелами світла, високого ступеня захисту і сучасного дизайну для загального освітлення відкритих просторів і архітектурних об’єктів.
     Зовнішнє освітлення. Вуличні і паркові світильники з енергоємними лампами.
     Адміністративно-громадське освітлення і світильники для житлових приміщень - це світильники з люмінесцентними лампами та лампами розжарювання широкого асортименту.
     Світильники місцевого освітлення для локального освітлення робочих зон верстатів і т.п.
     Транспортне освітлення. Це група ОП для салонів вагонів метро,

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00214267
Дата реєстрації17.07.2009
Дата оновлення01.02.2019
Керівник
Кудрій Сергій Миколайович
Бухгалтер
Михайлова Наталія Теодорівна
Кількість співробітників113 чел.

Реквізити

Банк
ЦВ ПІБ м. Тернополя
МФО
338426
Рахунок
26007301680661/980

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАТРА-УКР, ТОВ» присвоєно код 00214267.

Керівником підприємства «ВАТРА-УКР, ТОВ» є Кудрій Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАТРА-УКР, ТОВ» — м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВАТРА-УКР, ТОВ» офіційний сайт: http://www.vatra.te.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАТРА-УКР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах