ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 18
Керівник
Луценко Сергій Степанович
Код ЄДРПОУ00216220
Дата реєстрації10.04.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ» присвоєно код 00216220.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ» є Луценко Сергій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ» — м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ ПАТЕНТНО-КОМП’ЮТЕРНИЙ КОЛЕДЖ»
Поділіться інформацією в соцмережах