НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФОЛЬГОВАНИХ ДІЕЛЕКТРИКІВ, ОП

Адреса
41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Інститутська, 6
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Листові шаруваті пластики / Фольгірованние діелектрики / слюдосодержащіх матеріали / Електроізоляційні лаки, компаунди, емалі, клеї / Композиційні матеріали / Трубки електроізоляційні / Інші матеріали

Рекламна інформація

Підприємством розроблено широкий спектр електроізоляційних матеріалів, які відповідають кращим зарубіжним аналогам. За результатами розробок отримано патенти України та Росії. Накопичений з роками досвід в даній сфері діяльності, унікальна випробувальна і дослідницька база, багатий фонд НТД і баз даних, кадровий потенціал дозволяє вирішувати завдання на високому науково-технічному рівні.

Вища організація

Мінпромполітикі України

Маркетингова інформація

Стандарти якостіУкрСЕПРО

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00216473
Дата реєстрації05.09.1997
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Марченко Олександр Миколайович — директор
Бухгалтер
Лях Людмила Анатолівна
Рік заснування
1965
Кількість співробітників31 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи порушено справу про банкрутство

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФОЛЬГОВАНИХ ДІЕЛЕКТРИКІВ, ОП» присвоєно код 00216473.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФОЛЬГОВАНИХ ДІЕЛЕКТРИКІВ, ОП» є Марченко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФОЛЬГОВАНИХ ДІЕЛЕКТРИКІВ, ОП» — Сумська обл., м. Шостка, вул. Інститутська, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — порушено справу про банкрутство.
Адреса
41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Інститутська, 6
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФОЛЬГОВАНИХ ДІЕЛЕКТРИКІВ, ОП»
Поділіться інформацією в соцмережах