ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
16500, Чернігівська обл., Бахмацький р-н, м. Бахмач, вул. Чернігівська, 60
Телефони
Керівник
Завора Олег Іванович
Код ЄДРПОУ00218638
Дата реєстрації15.12.2005
Дата оновлення12.04.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица прекращено
Внимание!

О предприятии «ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ» присвоєно код 00218638.

Керівником підприємства «ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ» є Завора Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ» — Чернігівська обл., Бахмацький р-н, м. Бахмач, вул. Чернігівська, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАВОД НАФТОВОГО ТА ГАЗОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах