СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ

Адреса
40011, м. Суми, пл. Привокзальна, 9
Телефони

Продукція, послуги

- Розробка комплексної проектно-кошторисної документації.
- Технічне обстеження і паспортизація будівель та споруд.
- Інженерно-геологічні і геодезичні дослідження.

Рекламна інформація

ПРАТ ”Сумський Промпроект” - ведучий інститут по комплексній розробці проектно-кошторисної документації у всіх її частинах і на всіх стадіях (ТЕР, П, РП) для капітального будівництва, реконструкції, розширення і технічного переоснащення, обстеження і паспортизації як окремих об’єктів, так і промислових та агропромислових підприємств в цілому.
Сьогоднi ВАТ ”Сумський Промпроект” працює не тiльки в галузi машинобудування, а також в харчовiй промисловостi, сферi житлового будiвництва, переробної промисловостi, виконуємо iнженерногеологiчнi та геодезичнi вишукування, роботи по встановленню та закрiпленню меж прибудинкових територiй дiючого житлового фонду, землевпоряднi роботи, обстеження i оцiнювання технiчного стану будiвельних конструкцiй, паспортизацiю будiвель i споруд та iнше. Виконуємо проектнi роботи для пiдприємств Росiї.
Iнститут має всi вiдповiднi лiцензiї, а також хорошу технiчну базу для виконання робiт на високому технiчному рiвнi. Iнститут виконує функцiї територiального iнституту по промисловостi.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00219649
Дата реєстрації15.09.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Гречаниченко Микола Миколайович — голова правління
Бухгалтер
Мінько Ганна Михайлівна
Рік заснування
1967
Кількість співробітників98 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ» присвоєно код 00219649.

Керівником підприємства «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ» є Гречаниченко Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ» — м. Суми, пл. Привокзальна, 9.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.promproekt.sumy.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
40011, м. Суми, пл. Привокзальна, 9
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах