ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ

Адреса
51412, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Іскрівська, 1

Продукція, послуги

- Обладнання для приготування і роздачі самотвердіючих сумішей.
- Обладнання для виготовлення форм і стрижнів.
- Лінії автоматичні.
- Вібростоли.
- Ентолейтори.
- Інше обладнання.

Рекламна інформація

Павлоградський завод автоматичних ліній і машин - ПАТ «Завод Палмаш», маючи піввікову історію свого розвитку, на сьогоднішній день є одним з найбільших спеціалізованих підприємств з виробництва ливарного устаткування. Ми маємо в своєму розпорядженні цілісним комплексом виробничого обладнання дозволяє проводити повний цикл виготовлення деталей від чавунного і сталевого литва, термообробки, механообработки, гальваніки до збірки ливарних машин та інших агрегатів, що відповідають найвищим вимогам споживачів.

     Номенклатура продукції охоплює широку гаму змішувачів для приготування і роздачі самотвердіючих сумішей продуктивністю від 1,6 до 40 т/од, стрижневих піскодувних машин, нагріваючого і ненагріваючого обладнання масою стержня до 50 кг, формувальних машин з максимальним розміром опоки 1200x1000x400 мм, вибростолов для ущільнення хімічно твердіючих сумішей вантажопідйомністю від 0,6 до З т, машин імпульсної формовки високого і низького тиску з розмірами опок від 500x400 до 1200x1200 мм, ліній безопочного формування з розмірами полуформ 600x500 - 800x500 мм, ліній виготовлення стрижнів об’ємом від 1,5 до 20 дм3 та іншого обладнання для ділянок малої механізації.

   Починаючи з 1995 р. завод розвиває новий напрямок своєї діяльності - ремонт гірничошахтного обладнання та виготовлення запасних частин до нього. За ці роки ми освоїли і проводимо капітальний ремонт кріплення механізованої 1КД80, КД90, «Гліник».

     За індивідуальними замовленнями завод виготовляє сталеві і чавунні виливки різного ступеня складності, зварні металоконструкції різної конфігурації і розміру, вироби з гуми, а також виробляє механообработку, термообробку і гальванопокриття деталей замовника.

     Ми завжди відкриті для реалізації Ваших проектів, як в області ливарного провадження так і вугільного машинобудування , запрошуємо до співпраці.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00222151
Дата реєстрації04.08.1995
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Мельничук Віктор Анатолійович — голова правління
Бухгалтер
Черненко Надія Яківна
Рік заснування
1954
Кількість співробітників50 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи припинено

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ» присвоєно код 00222151.

Керівником підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ» є Мельничук Віктор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Іскрівська, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ» офіційний сайт: http://www.palmash.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Адреса
51412, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Іскрівська, 1
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ І МАШИН, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах