ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Адреса
36009, м. Полтава, вул. Зіньківська, 57

Продукція, послуги

Продукція: Метизи / Системи гальмівні / ТНП / Апаратура пневматична

Рекламна інформація

У 2005 році ВАТ ”Полтавський автоагрегатний завод”, що входить до складу ВАТ ”Холдингова компанія” АвтоКрАЗ ”відзначив свій 60-річний ювілей.
Заснований 1 грудня 1945 як ремонтне підприємство сільськогосподарської техніки зараз завод перетворився на сучасне машинобудівне підприємство з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів. На сьогоднішній день це єдине в Україні і одне з найбільших в СНД спеціалізоване підприємство з виробництва гальмівної апаратури, призначеної для вантажних автомобілів типу КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БелАЗ, причепів і напівпричепів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки. Крім того, працюючи грунтуючись на принципах диверсифікації виробництва наше підприємство освоїло виробництво і налагодило випуск пневмоапаратів для технологічного обладнання (блоків підготовки повітря, пневморозподілювачів і електропневмоклапаном) і товарів народного споживання (м’ясорубки, кухонні комбайни, пельменниці).
На сьогоднішній день завод заслужив визнання і повагу і в Україні, і в країнах СНД і Прибалтики, і в далекому зарубіжжі - Китаї, Болгарії, Франції, Німеччини, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Греції, Туреччини та Польщі.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00232124
Дата реєстрації17.04.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Литовченко Андріан Павлович — гениральний директор
Бухгалтер
Харченко Вікторія Володимирівна
Рік заснування
1945
Кількість співробітників847 чел.

Реквізити

Банк
в филиале «Полтавское РУ» ОАО «Банк «Финансы и кредит»
МФО
331832
Рахунок
260070001211

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи в стані припинення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00232124.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Литовченко Андріан Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — м. Полтава, вул. Зіньківська, 57.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://paaz.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Адреса
36009, м. Полтава, вул. Зіньківська, 57
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах