ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Тітова, 1а
Керівник
Шатохін Володимир Миколайович
Кількість співробітників700 чел.
Код ЄДРПОУ00236056
Дата реєстрації27.05.2011
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ» присвоєно код 00236056.

Керівником підприємства «ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ» є Шатохін Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ» — Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Тітова, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЗАВОД КУЛЬТИВАТОРІВ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах