ФЕРММАШ, БІЗНЕС-ЦЕНТР

Адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62

Продукція, послуги

Ферммаш - бізнес-центр будівлю якого було зведено в 1984 році.

Рекламна інформація

Ферммаш - бізнес-центр будівлю якого було зведено в 1984 році.

Ферммаш пропонує такі послуги:

• Оренда офісу.
• Експлуатаційні послуги.
• Комунальні послуги.
• Страховий депозит.
• Слабкострумні системи.
• Паркування автівок.

Акціонери і керівництво ТДВ НДІ Ферммаш прийняли рішення про створення управляючої компанії, яка буде просувати власні проекти і надавати також максимальний спектр послуг стороннім власникам комерційної нерухомості по місту Києву.

На сьогоднішній день наявність професійної компанії, яка займається управлінням об’єктами нерухомості, дає інвесторам можливість захистити себе від невиправданих ризиків і скоротити свої витрати на будівництво. В обов’язки керуючої компанії входить повний спектр послуг з менеджменту нерухомості на всіх її етапах - експлуатаційне, інженерне обслуговування, оренда (комерційна) офісних приміщень і повна взаємодія з орендарями, пошук нових клієнтів і, як результат, договір оренди з ними. А також: контроль чистоти і прибирання офісних приміщень, охорона і безпека, забезпечення зручності експлуатації будівель, обслуговування гаража і парковки, планування витрат - основних і поточних, супровід юридичний, страхування і управління ризиками об’єктів нерухомості, надання надійних субпідрядників, оптимальні програми ремонту та реконструкції і комплекс заходів, що сприяють збільшенню ринкової вартості офісного центру.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваНАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ
Код ЄДРПОУ00239008
Дата реєстрації26.06.1992
Дата оновлення08.10.2019
Керівник
Ревіч Вадим Маркович — голова правління
Бухгалтер
Кухарчук Вікторія Володимирівна
Рік заснування
1984
Кількість співробітників23 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» присвоєно код 00239008.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» є Ревіч Вадим Маркович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 62.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» офіційний сайт: http://www.fermmash.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРММАШ, БІЗНЕС-ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах