ФЕРММАШ, БІЗНЕС-ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62
Керівник, директор
Ревіч Вадим Маркович — голова правління
Бухгалтер
Кухарчук Вікторія Володимирівна

Продукція, послуги

Ферммаш - бізнес-центр будівлю якого було зведено в 1984 році.

Інформація про компанію

Ферммаш - бізнес-центр будівлю якого було зведено в 1984 році.

Ферммаш пропонує такі послуги:

• Оренда офісу.
• Експлуатаційні послуги.
• Комунальні послуги.
• Страховий депозит.
• Слабкострумні системи.
• Паркування автівок.

Акціонери і керівництво ТДВ НДІ Ферммаш прийняли рішення про створення управляючої компанії, яка буде просувати власні проекти і надавати також максимальний спектр послуг стороннім власникам комерційної нерухомості по місту Києву.

На сьогоднішній день наявність професійної компанії, яка займається управлінням об’єктами нерухомості, дає інвесторам можливість захистити себе від невиправданих ризиків і скоротити свої витрати на будівництво. В обов’язки керуючої компанії входить повний спектр послуг з менеджменту нерухомості на всіх її етапах - експлуатаційне, інженерне обслуговування, оренда (комерційна) офісних приміщень і повна взаємодія з орендарями, пошук нових клієнтів і, як результат, договір оренди з ними. А також: контроль чистоти і прибирання офісних приміщень, охорона і безпека, забезпечення зручності експлуатації будівель, обслуговування гаража і парковки, планування витрат - основних і поточних, супровід юридичний, страхування і управління ризиками об’єктів нерухомості, надання надійних субпідрядників, оптимальні програми ремонту та реконструкції і комплекс заходів, що сприяють збільшенню ринкової вартості офісного центру.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00239008
Рік заснування
1984
Кількість працівників23 чол.
Дата реєстрації26.06.1992
Дата оновлення02.02.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» присвоєно код 00239008.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» є Ревіч Вадим Маркович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 62.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ФЕРМСЬКИХ МАШИН, ТДВ» офіційний сайт: http://fermmash.com.ua/ru/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ФЕРММАШ, БІЗНЕС-ЦЕНТР». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах