ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ПАТ

Адреса
65005, м. Одеса, вул. Середня, 83
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Машина паркетошлифовальная СО-206 / Вібратор електромеханічний ВЕРБ-128 / Лентопілочний столярний верстат Лс30-2197 / Машина для проходки свердловин і забивання труб СО-134А

Рекламна інформація

Nova Tec - це єдине в Україні виробництво найширшого спектра будівельно-оздоблювальних машин і унікального обладнання для безтраншейної прокладки комунікацій.

Nova Tec виробляє продукцію з трьох категорій:

• Теплотехніка.
• Будівельно-оздоблювальні машини.
• Безтраншейні технології.

Теплотехніка Nova Tec випускається з 2001 року. Накопичувальні нагрівачі багато в чому перевершують зразки західноєвропейської техніки за рахунок передових технологій і матеріалів, і сучасного дизайну. Для комплектації електричних водонагрівачів Nova Tec використовуються високоякісні компоненти від виробників котрі відмінно зарекомендували себе.

Завод з виробництва машин для обробки дерев’яних, бетонних підлог і машин для безтраншейної прокладки і заміни комунікацій має більш ніж 50-річну історію.

Одним з найважливіших видів продукції, що виробляється є обладнання для безтраншейних технологій: пробійники пневматичні реверсивні, машини для проходки свердловин і забивання труб, комплекси обладнання для безтраншейної заміни трубопроводів.

Сьогодні Nova Tec пропонує широкий вибір сучасної і конкурентоспроможної техніки найвищої якості. Nova Tec має мережу філій по всій Україні. У будь-якому регіоні країни вас привітно зустрінуть наші співробітники, допоможуть швидко і ефективно вирішити будь-яке питання, дадуть професійні консультації та проведуть навчання.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ТДВ
Код ЄДРПОУ00240187
Дата реєстрації19.08.2008
Дата оновлення16.09.2019
Керівник
Власова Ірина Михайлівна — голова правління
Рік заснування
1943
Кількість співробітників10 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ТДВ» присвоєно код 00240187.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ТДВ» є Власова Ірина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ТДВ» — м. Одеса, вул. Середня, 83.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ТДВ» офіційний сайт: https://novatec.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
65005, м. Одеса, вул. Середня, 83
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНО-ОБРОБНИХ МАШИН, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах