КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ

Адреса
04080, м. Київ, вул. Тульчинська, 6
Факс

Продукція, послуги

Продукція: флексографські рулонні машини / бобінорізальні машини / ниткошвейні поліграфічні машини / дротошвейні поліграфічні і тарні машини / фальцювальні машини / позолотні преси / ламінатори промислові / друкарсько-висікальні лінії / капсулятори

Рекламна інформація

АТ ”Київполіграфмаш” понад 50 років спеціалізується на розробці і виготовленні машин для поліграфії та упаковки.
На підприємстві виробляються флексографські рулонні машини, бобінорізальні машини, ниткошвейні поліграфічні машини, дротошвейні поліграфічні і тарні машини, фальцювальні машини, позолотні преси, ламінатори, друкарсько-висікальні лінії та устаткування для виготовлення гофрокартонної тари, а також запасні частини до різного поліграфічного та тарного устаткування. При достатньо високих технічних характеристиках наше устаткування вигідно відрізняється надійністю і простотою в експлуатації, мобільним сервісом та привабливими цінами.
АТ «Київполіграфмаш» самостійно розробляє та виробляє свої машини. Безпосередньо на підприємстві здійснюються всі види механічної обробки деталей включно з їх термообробкою, гальванічним покриттям та фарбуванням. На підприємстві також освоєно виробництво високоточних зубчатих коліс і друкарських циліндрів (центральних барабанів) діаметром до 2-х метрів до флексографських машин.
Всі машини сертифіковані, а контроль якості деталей, вузлів та машин здійснюється власною заводською лабораторією.
Машини виготовлені на Київполіграфмаші, успішно експлуатуються, окрім України, ще в 20 країнах Європи, Азії і Південної Америки. Підприємство постійно працює над вдосконаленням конструкції машин з врахуванням досвіду їх експлуатації та побажань замовників.
Ми запрошуємо до співпраці і сподіваємося, що наша співпраця буде взаємокорисною.

Вища організація

КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ

Маркетингова інформація

Країни експортуСтраны Восточной Европы, страны Балтии, страны СНГ (кроме РФ)
Країни імпортуЕвропейский союз, Япония, Южная Корея, Тайвань

Види діяльності

Ключові слова

Київполіграфмаш, куплю, продам, обладнання, купити флексу, флексодрук, поліграфія, полімери, флексографія, упаковка тари, гнучка упаковка, друк, висічка, вирубка, тиснення, фальцювання

Про компанію

Код ЄДРПОУ00242909
Дата реєстрації01.07.2008
Дата оновлення02.11.2020
Керівник
Максименко Володимир Пилипович — генеральний директор
Бухгалтер
Титенко Валентина Олексіївна
Рік заснування
1961
Кількість співробітників100 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ» присвоєно код 00242909.

Керівником підприємства «КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ» є Максименко Володимир Пилипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ» — м. Київ, вул. Тульчинська, 6.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ» офіційний сайт: http://www.poligraphmash.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
04080, м. Київ, вул. Тульчинська, 6
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВПОЛІГРАФМАШ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах