ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП

Контакти

Юридична адреса
04150, м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 3
Телефони
Факс
Бухгалтерія
Керівник
Машинський Олександр Михайлович
Бухгалтер
Горбенко Валентина Федорівна

Продукція, послуги

Технічні випробування та дослідження

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00244127
Дата реєстрації01.09.2016
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників6 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП» присвоєно код 00244127.

Керівником підприємства «ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП» є Машинський Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП» — м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП» офіційний сайт: http://www.elhim.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛХІМ, ДЕРЖАВНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СИНТЕТИЧНИХ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНІКИ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах