КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
35000, Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Степанська, 9
Бухгалтерія
Керівник
Подранецький Іван Кузьмич
Бухгалтер
Дребот Володимир Іванович
Кількість співробітників19 чел.
Код ЄДРПОУ00273933
Дата реєстрації08.07.2007
Дата оновлення05.05.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» присвоєно код 00273933.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» є Подранецький Іван Кузьмич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ» — Рівненська обл., Костопільський р-н, м. Костопіль, вул. Степанська, 9.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах