КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
39605, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Хмельницького, 39
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Третяк Анатолій Миколайович
Бухгалтер
Романова Наталія Миколаївна
Кількість співробітників161 чел.
Код ЄДРПОУ00275033
Дата реєстрації28.07.2004
Дата оновлення01.07.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» присвоєно код 00275033.

Керівником підприємства «КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» є Третяк Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Хмельницького, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕМЕНЧУКМЕБЛІ, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах