ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
65496, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Мізікевича, дорога Іллічівська
Телефони
Керівник
Барсуков Анатолій Іванович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00286568
Дата реєстрації28.09.2001
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП» присвоєно код 00286568.

Керівником підприємства «ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП» є Барсуков Анатолій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Мізікевича, дорога Іллічівська.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНОМОР СТАЛЬ, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах