КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 4, каб. 25
Телефони
Керівник
Федотов Віктор Васильович
Код ЄДРПОУ00291150
Дата реєстрації08.02.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» присвоєно код 00291150.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» є Федотов Віктор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — м. Кропивницький, вул. Преображенська, 4, каб. 25.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах