ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
65098, м. Одеса, вул. Бірюкова, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Зінькевич Анатолій Леонідович
Бухгалтер
Івасенко Лідія Іванівна
Кількість співробітників120 чел.
Код ЄДРПОУ00291397
Дата реєстрації30.04.2009
Дата оновлення25.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» присвоєно код 00291397.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» є Зінькевич Анатолій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ» — м. Одеса, вул. Бірюкова, 5.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКЕ ШАХТОУПРАВЛІННЯ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах