УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
92031, Луганська обл., Лутугинський р-н, с. Волнухине, вул. Кар’єрна, 1
Телефони
Керівник
Швайко Євген Юрійович
Бухгалтер
Данілкович Тетяна Генадіївна
Кількість співробітників132 чел.
Код ЄДРПОУ00292117
Дата реєстрації05.02.1996
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ» присвоєно код 00292117.

Керівником підприємства «УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ» є Швайко Євген Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ» — Луганська обл., Лутугинський р-н, с. Волнухине, вул. Кар’єрна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УСПЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах