РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Адреса
34200, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, смт. Рокитне, вул. Пролетарська, 18
Телефони
Факс

Продукція, послуги

Виробництво ексклюзивної склотари для вина, горілчаних, коньячних, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв

Рекламна інформація

Підприємство спеціалізується на виробництві ексклюзивної склотари, яку потребує сучасний споживач. Продукція заводу відповідає європейським стандартам якості і здатна задовольнити найвибагливіші смаки. Нашим підприємством розробляються форми пляшок за побажаннями та запитами клієнтів. Товариство спеціалізується на виробництві пляшок в зеленому та прозорому кольорі скла місткістю від 0,2 до 1,0 літра. ВАТ “Рокитнівський скляний завод” має в активі близько 50 власних розробок пляшок.

Тісна співпраця з існуючими споживачами продукції та постійне спілкування з потенційними замовниками приводить до усталених партнерських стосунків з клієнтами. Завдяки відслідковуванню тенденцій на ринку та враховуючи набутий досвід виробництва ексклюзивної тари, склозавод налагодив партнерські відносини з провідними компаніями, такими як “Оболонь”, “Гетьман”, “Таврія”, “Олімп”, “Coca-cola”, “Котнар”, “Мягков”, “Коблєво”, “Старий Друже”, “Одеський коньячний завод”, “Карат” та інші. ВАТ “Рокитнівський скляний завод” виробляє склотару для пива, лікеро-горілчаних, винних, коньячних, слабоалкогольних, безалкогольних та сокових напоїв.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00293462
Дата реєстрації09.05.2007
Дата оновлення07.05.2020
Керівник
Паробочий Леонід Васильович — голова правління
Рік заснування
1898
Кількість співробітників440 чел.

Реквізити

Банк
АППБ «Аваль» м.Рівне
МФО
333227
Рахунок
26002513

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00293462.

Керівником підприємства «РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Паробочий Леонід Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — Рівненська обл., Рокитнівський р-н, смт. Рокитне, вул. Пролетарська, 18.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» офіційний сайт: http://rsz.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
34200, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, смт. Рокитне, вул. Пролетарська, 18
Телефони
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОКИТНІВСЬКИЙ СКЛЯНИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах