УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Маркса, 161
Телефони
Керівник
Кушнарьов Микола Володимирович
Код ЄДРПОУ00294415
Дата реєстрації30.11.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 00294415.

Керівником підприємства «УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» є Кушнарьов Микола Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» — Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Маркса, 161.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, РОВЕНЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах