НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП

Контакти

Юридична адреса
16000, Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Шевченка, 18
Телефони
Керівник
Лось Владислав Петрович
Кількість співробітників20 чел.
Код ЄДРПОУ00306779
Дата реєстрації23.05.2012
Дата оновлення30.03.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП» присвоєно код 00306779.

Керівником підприємства «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП» є Лось Владислав Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП» — Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Шевченка, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА БАВОВНЯНА ТКАЦЬКА ФАБРИКА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах