КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Свердлова, 5/2
Бухгалтерія
Керівник
Фадєєва Тамара Василівна
Бухгалтер
Черниш Валентин Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00307247
Дата реєстрації20.12.1994
Дата оновлення21.11.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА» присвоєно код 00307247.

Керівником підприємства «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА» є Фадєєва Тамара Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА» — Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Свердлова, 5/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКА РУКАВИЧНА ФАБРИКА»
Поділіться інформацією в соцмережах