ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Володимирська, 74
Телефони
Керівник
Гуцало Василь Леонідович
Код ЄДРПОУ00307862
Дата реєстрації22.07.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ» присвоєно код 00307862.

Керівником підприємства «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ» є Гуцало Василь Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ» — Київська обл., м. Васильків, вул. Володимирська, 74.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ШКІРЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах