ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
47313, Тернопільська обл., Збаразький р-н, смт. Вишнівець, вул. Замкова, 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Жураковська Людмила Валеріївна
Бухгалтер
Горошко Галина Федорівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00308488
Дата реєстрації20.07.1994
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00308488.

Керівником підприємства «ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Жураковська Людмила Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Тернопільська обл., Збаразький р-н, смт. Вишнівець, вул. Замкова, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШКІРГАЛАНТЕРЕЯ, ВИШНІВЕЦЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах