ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 66
Телефони
Керівник
Север’янова Олена Вікторівна
Бухгалтер
Воропай Тетяна Гаврилівна
Кількість співробітників196 чел.
Код ЄДРПОУ00308927
Дата реєстрації30.07.2005
Дата оновлення21.06.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ» присвоєно код 00308927.

Керівником підприємства «ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ» є Север’янова Олена Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАН, НОВОМОСКОВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах