РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП

Контакти

Юридична адреса
33028, м. Рівне, вул. Соборна, 16
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Свирибчук Оксана Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00309743
Дата реєстрації19.07.1994
Дата оновлення27.06.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП» присвоєно код 00309743.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП» є Свирибчук Оксана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП» — м. Рівне, вул. Соборна, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах