ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
31530, Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт. Меджибіж, вул. Шевченка, 46
Керівник
Кушіль Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ00309982
Дата реєстрації16.08.2006
Дата оновлення23.03.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 00309982.

Керівником підприємства «ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ» є Кушіль Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ» — Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт. Меджибіж, вул. Шевченка, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕТИЧІВСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА, ТОРГІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах