СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП

Контакти

Юридична адреса
52500, Дніпропетровська обл., м. Синельникове, вул. Ватутіна, 39
Телефони
Керівник
Глухов Дмитро Олександрович
Бухгалтер
Красько Лідія Георгіївна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ00310309
Дата реєстрації10.06.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП» присвоєно код 00310309.

Керівником підприємства «СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП» є Глухов Дмитро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП» — Дніпропетровська обл., м. Синельникове, вул. Ватутіна, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах