ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
93113, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Дундича, 24а
Керівник
Харитонова Людмила Сергіївна
Кількість співробітників295 чел.
Код ЄДРПОУ00310506
Дата реєстрації28.12.1998
Дата оновлення24.12.2021
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ» присвоєно код 00310506.

Керівником підприємства «ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ» є Харитонова Людмила Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ» — Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Дундича, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛІМПЕКС-ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах