ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Харчовиків, 27
Телефони
Керівник
Карман Зіновій Миколайович
Бухгалтер
Ковтун Ольга Василівна
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ00310735
Дата реєстрації20.05.2011
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ» присвоєно код 00310735.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ» є Карман Зіновій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ» — м. Полтава, вул. Харчовиків, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВСЬКА КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ І ТЕХНОЛОГІЙ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах