ХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Адреса
61019, м. Харків, просп. Дзюби, 2а
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Будматеріали / Смоли для промислової полови / Інженерні системи / Побутова техніка і аксесуари

Рекламна інформація

Харківський експериментальний завод був заснований в 1962 р., як дослідно -промислове підприємство при НДІ масел і жирів. На підприємстві було освоєно і відпрацьовані технологічні процеси виготовлення технічного мила , пральних порошків , соєвого білка , шроту . У 1994р. завод акціонувався і зараз є закритим акціонерним суспільством. З 2001 р. завдяки залученню нових фінансових джерел на заводі проводиться програма комплексного технічного переоснащення та освоєння сучасних технологічних процесів виробництва продукції , затребуваної на внутрішніх і зовнішніх ринках. Підприємство випускає технічну олеїнову кислоту (суміш недистильованих кислот ) марок В і Б ; водорозчинні концентрати СОЖ ( мастильно- охолоджуючі рідини) на основі натуральних , мінеральних і синтетичних продуктів ; універсальний технічний миючий засіб ; натрові і калієві мила для технічних і побутових цілей ; солідол жировий . Ведеться розробка технологічних процесів виготовлення стеаринової кислоти і рафінації рослинної олії.
ЗАТ « ХЕЗ » - невелике і динамічно розвивається, яке готове до гнучкої системи співробітництва і може легко пристосуватися до вимог споживачів і нових реалій економічних відносин . Підприємство будує свою збутову політику відповідно до концепції маркетингу , а це означає , що фахівці ЗАТ « ХЕЗ » готові зробити все від них залежне , щоб найбільш повно задовольнити вимоги замовника. Продукція, що випускається заводом , поставляється на багато вітчизняні та зарубіжні підприємства , переважна більшість яких завжди готові дати відгуки про відмінну якість нашої продукції. На заводі працює молода і перспективна команда фахівців з маркетингу та інформаційних технологій, висококваліфіковані фахівці - хіміки , що мають великий досвід практичної діяльності - автори численних розробок і нововведень у галузі виробництва хімічної продукції. Девіз підприємства: « Бажання клієнта - насамперед ».

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД., ТОВ
Код ЄДРПОУ00333606
Дата реєстрації26.04.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Краснопольський Юрій Анатолійович — директор
Рік заснування
1931
Кількість співробітників4 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД., ТОВ» присвоєно код 00333606.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД., ТОВ» є Краснопольський Юрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД., ТОВ» — м. Харків, просп. Дзюби, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61019, м. Харків, просп. Дзюби, 2а
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах